برای سفارش خدمات مورد نیاز خود روی یکی از گزینه های زیر کلیک کنید. برای سفارش سریع تر از فرم سفارش سریع در قسمت پایین استفاده کنید. پین پیپر نامی مطمئن با بیش از ۳ سال سابقه فعالیت

مراحل کلی سفارش از ابتدا تا انتها

pinpaper.ir
  1. ثبت سفارش

ابتدا با پرکردن فرم سفارش برای حل تمرین ، سفارش پروژه ، مشاوره سمینار، پایان نامه و مقاله ، ترجمه و یا از طریق فرم ثبت سفارش سریع در انتهای صفحه و با توضیح کامل هدف و جزییات سفارش به همراه فایل‌های مربوطه سفارش خود را ثبت کنید. درخواست می‌تواند شامل حل تمرین انجام پروژه دانشجویی ، انجام پروژه متلب، انجام پروژه برنامه نویسی و انجام پروژه های مربوط به سایر رشته ها باشد. برای درخواست ، ترجمه متون تخصصی، تدریس خصوصی و عمومی نیز از طریق فرم سفارش اقدام نمایید. و یا با پشتیبان سایت از طریق شماره 921-1-912-0921 ارتباط برقرار کنید.

pinpaper.ir

2.بررسی سفارش و اعلام هزینه

پس از سفارش خدمات مورد نیازتان کارشناسان پین پیپر مشاوره‌های لازم را در زمینه سفارش مربوطه و راهکارهایی برای افزایش کیفیت و خدمات آموزشی که موجب یادگیری بهتر سفارش میشود و راهکارهای مختلف برای انجام آن را به شما اطلاع میدهند  و قیمت پایه را برای انجام سفارش شما با هریک از این راهکارها و آموزشهای همراه آن تعیین می‌شود. هزینه انجام یک سفارش براساس میزان سختی و زمان تقریبی برای انجام سفارش تعیین میشود. مقطع تحصیلی و زمان تحویل نیز در تعیین قیمت سفارش نیز موثر است. بطوری که تحویل سریعتر هزینه بیشتری دارد.

pinpaper.ir

3. واریز پیش پرداخت وشروع به انجام سفارش

پس از توافق هزینه و موافقت شما و واریز مبلغ پیش پرداخت 50 درصدی، انجام پروژه شما آغاز خواهد شد. در نظر داشته باشید که برای سفارش هایی که زمان تحویل آنها کمتر از دو روز است پرداخت بصورت کامل میباشد. و در صورتی که میزان هزینه توافق شده سنگین باشد پرداخت بصورت قسطی انجام میشود.و لازم به ذکر است که همه موارد فوق قابل مذاکره است و با در خواست شما قابل تغییر میباشد. سایت پین پیپر بر پایه احترام به خواسته های مشتری بنا نهاده شده است.

pinpaper.ir

4.تسویه حساب و تحویل سفارش

پس از اتمام انجام سفارش، تصاوری بصورت دمو برای شما ارسال خواهد شد. پس از تسویه حساب کامل، فایل نهایی سفارش برای شما ارسال خواهد شد. مشتری به مدت یک ۳ روز مهلت بررسی محتوای سفارش و بررسی صحت آن را دارد و هر گونه کم و کاست احتمالی سفارش بنا به درخواست مشتری اصلاح خواهد شد. برای سفارش های سنگین‌تر این زمان قابل افزایش است. ذکر این نکته خالی از لطف نیست که تحویل سفارش از طریق ایمیل، تلگرام، و واتساپ امکان پذیر است و بنا به در خواست مشتری از سایر روشها نیز تحویل  داده میشود.